Prihlásenie

 • aquatherm
 • bartfay2
 • bdmgroup
 • blichar
 • broart
 • coop
 • daro
 • deltacom
 • drevan
 • duoados
 • duzina
 • feldhost
 • fuchs
 • gentruck
 • gron
 • hermes
 • impa
 • kgelektrik
 • mbien
 • mitas
 • neuman
 • nfa_group
 • parkettman
 • rekostav
 • skf
 • sportpub
 • steiger
 • tubex

V Debrecene štartovala naša dvojica pretekárov

V druhom kole Majstrovstiev Maďarska družstiev sa vo farbách Vasadu v sobotu predstavila aj dvojica žarnovických pretekárov. Patrik Búri a Ján Mihálik boli však jedinými, ktorí bodovali pre tím a tak sa museli uspokojiť so štvrtým miestom.

"Mal som sedem z deviatich bodov nášho tímu a Janči dva a to bolo všetko," začal rozprávanie o pretekoch Patrik Búri. "Dráha bola v dobrom stave. Dobre sa na nej jazdilo. Škoda, že sme sa nedokázali hneď dopasovať. Potom to však už bolo lepšie. Nasadili ma ako žolíka. Tam som bojoval o prvé miesto. Jazda sa však musela dvakrát opakovať pre pády. Nakoniec ma v nej porazil Jakub Jamróg. V poslednej jazde som už nebodoval. Štartovali tam najlepší jazdci z každého tímu," uzavrel sumár pretekov Patrik.

Výsledky:

Nagyhalász 51 (Jakub Jamróg 15, Viktor Trofimov 13, Stanislav Mielničuk 12, Andrij Kobrin 11)

Debrecen 39 (József Tabaka 16, Roland Benko 13, Facundo Albin 10, Róbert Szegvári 0)

Gyula 26 (Norbert Magosi 11, Roland Kovács 6, Milen Manev 5, Dennis Fazekas 4)

Vasad 9 (Patrik Búri 7, Ján Mihálik 2, András Moldvai 0, Sándor Konya 0)

Patrik Búri vybojoval 7 z deviatich bodov svojho tímu

KALENDÁR

YOUTUBE KANÁL

AKTUÁLNE POČASIE

 

MEDIÁLNI PARTNERI