Prihlásenie

 • andreatour
 • aquatherm
 • bartfay2
 • bdmgroup
 • berndorf
 • blichar
 • broart
 • chata_kolarova
 • coop
 • daro
 • deltacom
 • drevan
 • duoados
 • duzina
 • expodom
 • feldhost
 • fuchs
 • gentruck
 • gtpower
 • hermes
 • impa
 • jawa
 • kgelektrik
 • masiar_dvor
 • mbien
 • mitas
 • nfa_group
 • parkettman
 • skf
 • sostrucks
 • sportpub
 • steiger
 • tubapack
 • tubex
 • vsemvs

O necelé dva týždne ďalšie preteky na našej dráhe

Slovenská plochá dráha ešte nestrávila poriadny zákusok v podobe sobotnej Kvalifikácie do Grand Prix a už sa blíži termín ďalších pretekov na žarnovickej plochej dráhe. V nedeľu 3. júna sem zamieri so svojim druhým stretnutím československá Extraliga.

Praha, Pardubice a Slaný budú súpermi nášho tímu. Na štarte by mali fanúšikovia vidieť to najlepšie čo česká plochá dráha ponúka. Václav Milík, Josef Franc, Eduard Krčmář, či Matěj Kús sú lákadlami, ktoré môžu vyhovieť aj náročnejším fanúšikom. Žarnovické farby by mali hájiť samozrejme v prvom rade domáci pretekári doplnení zahraničnou posilou. Ako sa im bude dariť proti silným súperom ukáže spomínané nedeľné popoludnie so začiatkom od 15.00 hodiny.

KALENDÁR

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

YOUTUBE KANÁL

AKTUÁLNE POČASIE

 

MEDIÁLNI PARTNERI