Prihlásenie

 • andreatour
 • aquatherm
 • bartfay2
 • bdmgroup
 • berndorf
 • blichar
 • broart
 • coop
 • daro
 • deltacom
 • drevan
 • duoados
 • duzina
 • expodom
 • feldhost
 • fuchs
 • gentruck
 • gron
 • gtpower
 • hermes
 • impa
 • jawa
 • kgelektrik
 • masiar_dvor
 • mbien
 • mitas
 • nfa_group
 • parkettman
 • skf
 • sostrucks
 • sportpub
 • steiger
 • tubapack
 • tubex
 • vsemvs

Talkshow Martina Vaculíka mala úspech

Veľmi úspešnou akciou, ktorú zorganizovala slečna Barbora Kmeťová spoločne s cukrárňou Alžbetka v Žarnovici, bola pilotná talkshow RANDE - VÚ s Martinom Vaculíkom ešte v sobotu 16. februára. Aj napriek tomu, že sa akcia z časti prekrývala s Plochodrážnym plesom, bola kapacitne do posledného miesta obsadená množstvom fanúšikov rôzneho veku.

"Bolo to výborne zorganizované," začal s hodnotením akcie tréner Ján Daniel, ktorý dostal pozvanie ako zástupca Speedway Clubu Žarnovica. "Bolo to poriadne naplnené do posledného miesta. Trvalo to takmer dve hodiny. Maťo je dobrý rozprávač a ľudí všeličo zaujímalo. Vlastne bolo to ako keď chodíme na besedy po školách. Ľudia sa mohli hocičo spýtať a on odpovedal. Do toho to moderovala slečna Kmeťová. Tiež sa mi páčilo hudobné vystúpenie sestier Forgáčových. Bolo to veľmi pekné. Na niekoľko minút som sa dostal k slovu aj ja, pričom som rozprával niečo o sebe, mojom jazdení, trénovaní, nábore mladých talentov, ale aj o klube. Deti boli veľmi šťastné veciam, ktoré doniesol pre ne Maťo, ale aj tým, ktoré im dal náš klub. Na záver sme dostali výťažok zo vstupného v hodnote 100 eur."

Speedway Club Žarnovica sa aj touto cestou chce poďakovať organizátorom tejto výbornej akcie, ktorá doplnila školské besedy s Maťom aj o dospelých a ukázala aký záujem o Maťa a plochú dráhu majú Žarnovičania. Vďaka patrí aj za spomínanú finančnú podporu.

KALENDÁR

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

YOUTUBE KANÁL

AKTUÁLNE POČASIE

 

MEDIÁLNI PARTNERI