Prihlásenie

 • andreatour
 • aquatherm
 • bartfay2
 • bdmgroup
 • berndorf
 • blichar
 • broart
 • chata_kolarova
 • coop
 • daro
 • deltacom
 • drevan
 • drevina
 • duoados
 • duzina
 • expodom
 • feldhost
 • fuchs
 • gentruck
 • gtpower
 • hermes
 • impa
 • jawa
 • kgelektrik
 • masiar_dvor
 • mbien
 • mitas
 • nfa_group
 • parkettman
 • skf
 • sostrucks
 • sportpub
 • steiger
 • tubapack
 • tubex
 • vsemvs

Michal Tomka je zranený

Počas včerajšej Extraligy v Kopřivnici, kde náš tím obsadil štvrté miesto, mal v poslednej jazde zle vyzerajúci pád žarnovický junior Michal Tomka. Kompletne zničená motorka, na ktorej ostal nedotknutý snáď len motor a karburátor, nie sú tým najhorším, čo si náš mladík odviezol domov.

Bezprostredne po páde sa Michal sťažoval na bolesti v pravom zápästí a v kolene. Nakoniec po vyšetrení ešte na dráhe neodišiel na sanitke, ale pešo do depa. Zdalo sa, že sa obišiel "iba" s narazenými končatinami. Nakoniec však predsa len išiel na vyšetrenie ešte do Nového Jičína, kde mu rentgenový snímok odhalil zlomeninu v zápästí s nutnosťou operačného zásahu. Dnes ráno preto absolvoval vyšetrenia v Žiari nad Hronom, z ktorého ho poslali do Banskej Bystrice, kde po informácii, že ho budú operovať až o týždeň opäť smeroval do Žiaru a vďaka urgencii a pomoci zo strany primára MUDr. Ladislava Kukolíka bolo rozhodnuté, že bude operovaný buď už zajtra, alebo v pondelok v Žiari doktorom Trenčanom. 

Michalovi prajeme skoré uzdravenie, čo najmenej bolesti a návrat do plného zdravia bez komplikácií.

KALENDÁR

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

YOUTUBE KANÁL

AKTUÁLNE POČASIE

 

MEDIÁLNI PARTNERI