Majstra Slovenska juniorov čaká operácia

0
388

Iba dva dni chýbajú do výročia zisku jeho prvého slovenského titulu v juniorskej kategórii, a on podobne ako ostatní plochodrážnici ešte ani nezačal sezónu. Aby toho nebolo dosť, počkali si ho aj zdravotné problémy, ktoré vyrieši len operácia.

David Pacalaj sa pripravoval na sezónu ako zvyčajne a podobne ako ostatní plochodrážnici sa tešil na jej začiatok. Ten sa nakoniec stále posúva pre všetkých, pričom aj vďaka tomu by nemal prísť o žiadne preteky, aj keď ho v máji čaká operácia. „Mám pruh,“ začal definíciou svojho momentálneho zdravotného problému žarnovický junior. „Stalo sa mi to asi počas zimnej prípravy, do ktorej som sa snažil dať všetko. Asi nejaký zlý pohyb alebo niečo také. Najprv som si to chcel dať operovať až po sezóne, ale všetci okolo mňa ma presviedčali, že si to mám dať robiť už teraz. Operácia ma teda čaká už 14. mája. Doktor povedal, že v druhej polovici júna by som mal byť už úplne v poriadku,“ opísal svoju situáciu David.

Fanúšikom aj klubu tak ostáva dúfať, že David všetko v pohode zvládne a zákrok dopadne dobre, aby mohol opäť tešiť fanúšikov na tribúnach svojimi výkonmi na dráhe. Držíme palce 🙂

Predchádzajúci článokPrvé zmeny v Kvalifikácii do Grand Prix
Ďalší článokNajvýznamnejšie podujatie slovenskej plochej dráhy mení termín!
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.