Podporil nás Expodom

0
437

Tohtoročná sezóna je pre žarnovickú plochú dráhu mimoriadne náročná pri zabezpečovaní finančných prostriedkov. Našťastie je stále dostatok sponzorov a firiem, ktoré podporujú toto nádherné športové odvetvie. Jednou z tých firiem je aj Expodom, ktorý pomáha materiálne za čo mu patrí veľká vďaka.

Firma sa zaoberá predajom rozkladacích záhradných stanov nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. Aj Speedway Clubu Žarnovica venovala stan, ktorý bude používať nielen pri ním organizovaných pretekoch, ale aj na rôznych akciách, ktorých sa klub zúčastňuje v okolitých mestách a obciach.

Viac informácií už na ich stránke www.expodom.sk:

Nožnicové párty stany sme začali predávať v roku 2014. Skúsenosti sme zbierali ich používaním pri prenájmoch v čase prevádzkovania eventovej agentúry MUTTON.

Postupne sme rozširovali portfólio o kvalitnejšie altánky, v spolupráci s partnerskými tlačiarňami dokážeme stany aj potlačiť. Našou veľkou výhodou je možnosť dokupovania náhradných dielov, čo našim zákazníkom umožňuje v prípade poškodenia stany jednoducho opravovať za veľmi prijateľných podmienok.

 

U tohto typu výrobku je rýchlosť dodávky rozhodujúca. Stany mávame skladom -odporúčame telefonicky si overiť. V dobe kuriérskeho doručovania vieme výrobok dodať zákazníkovi už ďalší pracovný deň.

Predchádzajúci článokV Rivne sa naši rehabilitovali za Nagyhalász
Ďalší článokV Slanom návrat k štvrtému miestu
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.