Vstupenky na prvé preteky sezóny aj v predpredaji

0
451

Informácie o začiatku žarnovickej plochodrážnej sezóny, ktorý pripravuje Speedway Club Žarnovica na 1. a 2. júla, vyvolali veľký záujem zo strany fanúšikov. Nakoľko však účasť na podujatiach má byť práve od 1. júla limitovaná počtom 1 000 ľudí, klub sa rozhodol dať už do predpredaja limitovaný počet vstupeniek, aby tak skalní fanúšikovia mali istotu, že sa na štadión dostanú.

Prípravy na prvé preteky sezóny sa robia prakticky v oveľa zrýchlenejšom tempe, než tomu býva zvykom. Komplikuje to aj netypická situácia, kedy je na mnoho vecí potrebné špeciálne povolenie, či dodržiavanie rôznych nariadení a opatrení. V podstate najdôležitejšie a smerodajné informácie čerpá klub od Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, s ktorým všetko komunikuje.

Ceny vstupeniek budú po obidva dni (1. aj 2. júla) rovnaké a budú sa zakupovať zvlášť na každý deň:

  • Hlavná tribúna – 7 eur (bez zliav)
  • Nová tribúna a ovál – 5 eur (dospelí)
  • Nová tribúna a ovál – 3 eurá (dôchodcovia, deti a študenti do 18 rokov)
  • Nová tribúna a ovál – bezplatne (ZŤP a bývalí pretekári)

Vstupenky na prvé preteky 1. júla si je možné zakúpiť od piatku 19. júna 11.00 hod. v predajni DeltaCom v Žarnovici. Pričom ich počet je limitovaný a predávať sa budú do ich vypredania. 

Pre ostatných fanúšikov budú vstupenky v predaji aj v deň pretekov pred vstupom na štadión od 13.00 hod. v stánku Informácií a následne na pokladniach. Upozorňujeme, že v deň pretekov bude na vstup otvorený iba vchod od bývalého Motela, čiže hlavný vchod. Bližšie informácie o pretekoch prinesieme v priebehu nasledujúceho týždňa.

Vstupenky na druhé preteky, 2. júla budú v predaji iba priamo na štadióne v deň ich konania.

Predchádzajúci článokSlovenský mladík trénoval v Liberci
Ďalší článokPrvé preteky v Žarnovici už zakrátko v netradičnom termíne
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.