Vychádzajú Plochodrážne novinky!

0
293

Žarnovická plochá dráha sa pomaly rozvíja. V čase, kedy sa ťažšie a ťažšie zháňajú sponzori, kedy sa o dotáciách aké boli krátko pred vznikom SC Žarnovica hovorí ako o niečom spojenom so zlatým vekom, sa akoby v protiklade k tomuto, žarnovická plochá dráha posúva krokmi vpred. Uvedomujúc si dôležitosť propagácie prišiel klub s mnohými inováciami a s pravidelnou informovanosťou fanúšikov motoristického športu. Ďalšou novinkou sú Plochodrážne novinky.

Okolo 150 až 180 článkov ročne na našom webe, ďalších vyše sto článkov na rôznych internetových stránkach, ale aj v novinách a časopisoch regionálneho a celoštátneho charakteru, to je každoročná práca z dielne Speedway Clubu Žarnovica v oblasti mediálnej propagácie plochodrážneho športu v Žarnovici. Do toho treba zarátať aj programy žarnovických pretekov, takmer vždy doplnené textami o činnosti klubu, letáky a ďalšie propagačné materiály. Stále však sú ďalšie a ďalšie možnosti a nápady. Poslednou novinkou sú Plochodrážne novinky.

Pre sezónu 2018 prišiel SC Žarnovica s myšlienkou vydávania Plochodrážnych noviniek, ktoré budú propagovať činnosť klubu, domácich pretekárov a samozrejme sponzorov pomáhajúcich žarnovickej plochej dráhe. Naplánované sú momentálne štyri vydania, vždy pred významnejšími pretekmi. Určené sú prioritne pre obyvateľov Žarnovice, aby aj tí, ktorí nenavštevujú internetovú stránku SC Žarnovica, poprípade nie sú pravidelnými návštevníkmi plochodrážnych podujatí, mali prehľad o dianí v športe, na ktorý aj Mesto Žarnovica prispieva každoročne dotáciami.

Každý obyvateľ Žarnovice si mohol nájsť Plochodrážne novinky v posledných troch dňoch vo svojej poštovej schránke. Novinky sú nepredajné a svojpomocne distribuované do poštových schránok. Vytlačených bolo 2 000 ks vo farebnom prevedení a na kvalitnom papieri. Fanúšikovia, ktorí nie sú zo Žarnovice ich môžu dostať bezplatne na plochodrážnych podujatiach organizovaných SC Žarnovica. Prvé číslo vyšlo ako štvorstranové, veľkosti A4. Do budúcna nie je vylúčené navýšenie počtu strán.

 

Predchádzajúci článokV stredu prvý tréning na žarnovickej dráhe!
Ďalší článokZajtra čaká trojicu našich pretekárov ostrý štart sezóny 2018
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.