Začína predpredaj vstupeniek na Kvalifikáciu do Grand Prix

0
1861

Už len mesiac delí žarnovickú plochú dráhu od veľkého sviatku. V sobotu 27. mája sa totiž stane opäť dejiskom významného podujatia – majstrovstiev sveta – Kvalifikácie do Grand Prix. Na štarte sa predstaví plochodrážna špička z dvanástich krajín celého sveta. Vstupenky na tieto preteky si môžete kúpiť už dnes.

Žarnovická plochá dráha bola za svoju bohatú históriu už 33 krát hostiteľom svetového, či európskeho podujatia. V slovenskom motoristickom športe to nemá obdobu. Už o mesiac, 27. mája bude dejiskom takéhoto podujatia opäť. Kvalifikácia do Grand Prix privedie do Žarnovice pretekárov z Austrálie, USA, Dánska, Švédska, Veľkej Británie, Poľska, Nemecka, Ukrajiny, Slovinska, Talianska, Českej republiky a Slovenska. Záujem o takéto preteky v Žarnovici je každoročne medzi fanúšikmi dosť veľký a aj preto SC Žarnovica spúšťa predpredaj, kde si možno zakúpiť vstupenky už dnes. V prípade hlavnej tribúny v priestore štartu a cieľa dokonca miestenky.

Niektoré vstupenky si môžu fanúšikovia zakúpiť do 14. mája vo zvýhodnenej cene. Predpredaj bude potom pokračovať do piatku 26. mája 12.00 hod. Potom si ich bude možné zakúpiť len v deň pretekov priamo na štadióne.

Vstupné:

Deti do 10 rokov a bývalí jazdci (ovál a nová tribúna) – 0 eur

Dôchodcovia, ZŤP, študenti od 10 – 18 rokov (ovál a nová tribúna) – 10 eur

Dospelí (voľné sedenie nová tribúna a ovál) – 15 eur (do 14.5. v predpredaji 11,99 eur)

Hlavná tribúna (miestenky bez zliav – sektory A,B,C) – 25 eur (do 14.5. sektor C v predpredaji 19,99 eur)

Vstupenky si môžete kúpiť tu: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/speedway-grand-prix-kvalifikacia-2023-05-27

Predchádzajúci článokZačínajú sa kvalifikácie majstrovstiev Európy aj s našou účasťou
Ďalší článokJakubovi Valkovičovi sa v Maďarsku nedarilo
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.