Členovia SC Žarnovica si z chuti zastrieľali

0
473

Sezóna 2019 priniesla v Žarnovici opäť bohatý pravidelný plochodrážny život, o ktorý sa zaslúžili desiatky členov a sympatizantov Speedway Clubu Žarnovica. V rámci svojho voľného času, mnohokrát na úkor rodiny, záľub a platených brigád, prichádzali na štadión, aby nielen organizovali preteky, tréningy a ďalšie akcie, ale robili aj údržbu a rôzne zlepšenia súvisiace s dráhou a priestormi okolo nej, samozrejme všetko bezplatne. Za to všetko sa im dostalo odmeny od jedného zo sponzorov plochej dráhy.

V sobotu 28. septembra v raňajších hodinách sa pred depom schádzali tí, bez ktorých by žarnovická plochá dráha dnes už možno ani neexistovala. Nebolo to kvôli pretekom, ale zájazdu na strelnicu do Mierova pri Šamoríne. Pán Karol Farkaš, dlhoročný sponzor žarnovickej plochej dráhy, totiž opäť pripravil pre členov SC Žarnovica odmenu v podobe strelnice, pečených zabíjačkových špecialít, výletu k Dunaju a pohostenia. Plný autobus a Caravella s plochodrážnou motorkou, priviezli so sebou dobrú náladu, ktorá vydržala počas celého dňa. Dôležitým bodom programu bola samozrejme súťaž v streľbe na cieľ. Súťažilo sa v troch kategóriách – muži, ženy a deti. Pre najlepšie trojice z každej z nich, pripravil pán Farkaš pekné ceny.

Aj touto cestou sa chceme v mene Speedway Clubu poďakovať pánovi Karolovi Farkašovi za túto akciu, ktorou už tretíkrát odmenil našich členov.

Predchádzajúci článokV Divišove štartovala trojica našich pretekárov
Ďalší článokMáme piateho najlepšieho plochodrážnika sveta!!!
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.