Firma DARO je verná plochej dráhe

0
417

Ďalším z hlavných sponzorov, ktorý potvrdil svoju podporu žarnovickej plochej dráhe je firma DARO a jej majiteľ a zakladateľ Milan Vidiečan. Ide o fanúšika plochej dráhy, ktorý prakticky od začiatku podporuje Speedway Club Žarnovica a aj vďaka nemu môže žarnovická plochá dráha prežívať jedno z najlepších období vo svojej 66-ročnej histórii.

Dopravná spoločnosť DARO vznikla v októbri 1991. Hlavnou náplňou činnosti bola vnútroštátna doprava a autoškola. V roku 1992 sa postupne orientovala na medzinárodnú dopravu. V ďalších rokoch bol postupne rozširovaný a modernizovaný vozový park a činnosť firmy sa stále viac zameriavala na medzinárodnú dopravu a zasielateľstvo.

Dopravná spoločnosť DARO Slovakia, s.r.o. je partnerom pre prepravu tovaru do celej Európskej Únie, Švajčiarska i Škandinávie. Špecializuje sa aj na prepravu nebezpečných tovarov ADR ako aj odpadov… Vodiči i dispečeri absolvujú pravidelné školenia, rekvalifikácie a testy, ktoré sú určené zákonom.

Prvoradým cieľom spoločnosti je prispôsobiť sa a zároveň vyhovieť požiadavkám zákazníkov a poskytnúť im služby tak, aby boli splnené všetky podmienky a bezpečnostné predpisy. V prípade potreby vie klientom zabezpečiť vozidlá od partnerských firiem. Taktiež ponúka možnosť dočasného uskladnenia tovaru.

Viac informácií: www.darotrans.sk

Rovnakého mena, ako dopravná spoločnosť je aj Hotel DARO***. Ubytovanie v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov.

Hotel sa nachádza v známej baníckej obci Hodruša-Hámre, ktorá sa rozprestiera v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov. Zákazníkom, ich rodine, priateľom, kolegom či obchodným partnerom zabezpečí komfortné ubytovanie vo vkusne zariadených izbách za priaznivé ceny. Hotel ponúka štýlové izby pre dvojice, elegantné rodinné izby či luxusný apartmán. Celková kapacita zariadenia je 42 pevných lôžok a 5 prísteliek.

Hotel je nefajčiarsky a je pokrytý kvalitným WiFi signálom. Súčasťou hotela je bezplatné parkovisko (32 miest).

Viac informácií: www.hoteldaro.sk

Predchádzajúci článokJeden z najväčších sponzorov pokračuje v spolupráci
Ďalší článokPoznáme súpisky tímov na Extraligu a 1.ligu
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.