Patrik Búri dosiahol v Nemecku na malé finále

0
407

Dnes, v sobotu 24. februára cestoval Patrik Búri, ktorý poňal prípravu na sezónu poriadne aktívne, opäť do Nemecka, kde ho čakala dvojica „šroubkárskych“ mítingov na ľade. V seriáli Drift On Ice organizovanom nemeckým plochodrážnikom Ronny Weisom sa predstavil zatiaľ v každých pretekoch. A vždy to malo rastúci výkon.

V Chemnitz bola dnešná zastávka spomínaného seriálu. Ako sa tu darilo nášmu pretekárovi necháme hovoriť jeho samotného: Malými krokmi vpred… Dnes to vydalo na malé finále, tam sa mi nepodaril štart a skončil som nakoniec celkovo šiesty za Zdeňkom Holubom. Každými pretekmi je to lepšie. Krzysztof a Jozef Rolinec mi v tom pomáhajú. Zajtra máme posledné kolo tohto šampionátu v Drážďanoch, takže tam dúfam predvedieme ešte lepší výkon,“ tentoraz skromnejšou dávkou slov ohodnotil svoj výkon Patrik Búri. Preteky nakoniec vyhral Nemec Richard Geyer.

Nám ostáva len držať palce nášmu pretekárovi, aby jeho výkon bol opäť o niečo lepší a Patrik si tak urobil čo najlepšiu náladu na nadchádzajúcu sezónu.

Foto z „depa“. Vľavo Patrik so Zdeňkom Holubom. Vpravo Jozef Rolinec, Patrik Búri a Krzysztof Cap

Pred začiatkom pretekov

Na vedúcej pozícii

Predchádzajúci článokZomrel Jan Holub najstarší
Ďalší článokDrážďany znamenali siedme miesto pre nášho pretekára
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.