Talkshow Martina Vaculíka mala úspech

0
308

Veľmi úspešnou akciou, ktorú zorganizovala slečna Barbora Kmeťová spoločne s cukrárňou Alžbetka v Žarnovici, bola pilotná talkshow RANDE – VÚ s Martinom Vaculíkom ešte v sobotu 16. februára. Aj napriek tomu, že sa akcia z časti prekrývala s Plochodrážnym plesom, bola kapacitne do posledného miesta obsadená množstvom fanúšikov rôzneho veku.

„Bolo to výborne zorganizované,“ začal s hodnotením akcie tréner Ján Daniel, ktorý dostal pozvanie ako zástupca Speedway Clubu Žarnovica. „Bolo to poriadne naplnené do posledného miesta. Trvalo to takmer dve hodiny. Maťo je dobrý rozprávač a ľudí všeličo zaujímalo. Vlastne bolo to ako keď chodíme na besedy po školách. Ľudia sa mohli hocičo spýtať a on odpovedal. Do toho to moderovala slečna Kmeťová. Tiež sa mi páčilo hudobné vystúpenie sestier Forgáčových. Bolo to veľmi pekné. Na niekoľko minút som sa dostal k slovu aj ja, pričom som rozprával niečo o sebe, mojom jazdení, trénovaní, nábore mladých talentov, ale aj o klube. Deti boli veľmi šťastné veciam, ktoré doniesol pre ne Maťo, ale aj tým, ktoré im dal náš klub. Na záver sme dostali výťažok zo vstupného v hodnote 100 eur.“

Speedway Club Žarnovica sa aj touto cestou chce poďakovať organizátorom tejto výbornej akcie, ktorá doplnila školské besedy s Maťom aj o dospelých a ukázala aký záujem o Maťa a plochú dráhu majú Žarnovičania. Vďaka patrí aj za spomínanú finančnú podporu.

Predchádzajúci článok8. ročník Plochodrážneho plesu sa niesol v skvelej nálade
Ďalší článokŠéf svetovej plochej dráhy sa s nami porozprával aj o žarnovickej plochej dráhe
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.