V Kopřivnici zažil náš tím sklamanie

0
358

V najsilnejšej možnej zostave štartoval tím SC Žarnovica na Severe Moravy s ambíciami zabojovať o víťazstvo. Nedeľa 10. septembra nám však absolútne nepriala. Po optimistickom začiatku prišla studená sprcha.

„Nezostáva než skonštatovať, že sme sklamaní,“ zhodnotil výkon nášho tímu jeden z dvojice manažérov Ľuboš Šmondrk. „S najlešpou zostavou sme vyrážali ráno len s mysľou na 1. miesto. 4. miesto považujeme za neúspech. V druhej časti pretekov sme nedokázali ani raz vyhrať jazdu. Dokonca ani remizovať,“ uzavrel súhrn správ počas pretekov v Kopřivnici Ľuboš. „Úvod sme mali dobrý. Vyzeralo to, že budeme bojovať o prvé miesto. V druhej časti pretekov sme nevysvetliteľne prestali štartovať. Ani jeden z trojice nedokázal poriadne odštartovať a potom sa už len vozili za súpermi. Bol som riadne nahnevaný,“ opísal svoje pocity manažér Marián Šebian.

Záverom však treba spomenúť, že všetci traja súperi, ktorí skončili pred našim tímom, nastupovali taktiež s kvalitnými pretekármi v zostavách. Ostáva dúfať, že v nedeľu 8. októbra v zostave už aj s Martinom Vaculíkom, to budeme my, kto sa bude dívať na súperov z najvyššieho stupienky víťazov.

Výsledky:

  1. Kopřivnice 30 (Hynek Štichauer 13, Josef Franc 9, Jan Macek 8, Radek Bambuch NS)
  2. Krško 28 (Nick Škorja 14, Anže Grmek 10, Luka Omerzel 4)
  3. Praha 26 (Daniel Klíma 15, Petr Chlupáč 10, Vojtěch Šachl 1, Jaroslav Vaníček 0)
  4. Žarnovica 21 (Eduard Krčmář 9, Sebastian Kossler 6, Jakub Valkovič 6, Bruno Belan 0)
  5. Pardubice 15 (Jan Jeníček 11, Jaroslav Petrák 4, Jan Hlačina 0)

Predchádzajúci článokGrand Prix vo Vojense rozhodla, že o všetkom rozhodne Toruń
Ďalší článokPlochodrážne nebo sa opäť rozšírilo
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.