Začal predpredaj vstupeniek na Grand Prix Challenge

0
1797

Dnešným dňom bol odštartovaný predpredaj vstupeniek na Grand Prix Challenge, ktorého svedkom bude žarnovická plochá dráha 21. augusta. Na svetové hviezdy typu Robert Lambert, Patryk Dudek, Max Fricke, Chris Holder a ďalších sa určite oplatí prísť pozrieť.

Dátum 1. august je z pohľadu predpredaja na toto významné podujatie dosť šibeničný. Veď fanúšikovia horeli nedočkavosťou už dlhé mesiace a neúnavne bombardovali organizátorský Speedway Club Žarnovica otázkami o predpredaji vstupeniek. Bohužiaľ neistá situácia spojená s opatreniami okolo koronavírusu a do toho aj finančná neistota mali za následok odďaľovanie predpredaja. Dnešným dňom však začal. 

Výška vstupného musela byť upravená nielen adekvátne ku kvalite podujatia a jeho finančnej náročnosti, ale aj skutočnosti, že doteraz sa nepodarilo vybaviť akúkoľvek podporu z ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu, ktoré po dlhých rokoch prvýkrát nepodporí v tomto roku žiadne významné podujatie a všetko tak necháva na pleciach organizátorov. Fanúšikovia, ktorí chcú prísť 21. augusta na preteky si tak zaplatia nasledovne:

Hlavná tribúna – 25 eur (bez zliav)

Nová tribúna a ovál – 15 eur (deti do 10 rokov a bývalí pretekári zadarmo, študenti do 18 rokov, dôchodcovia a ZŤP 10 eur)

Klub však pripravil jednu akciu a to pre tých, ktorí si kúpia vstupenky na novú tribúnu a ovál v priebehu najbližšieho týždňa v cene 11.99 eur.

Kúpiť vstupenky môžete tu: https://www.ticketportal.sk/event/Speedway-Grand-prix-Challenge

Čo sa týka kapacity štadióna, momentálne opatrenia hovoria o polovičnom naplnení, pre žarnovický štadión by to teda problém nemal byť, nakoľko mnoho fanúšikov najmä zo zahraničia to bude mať kvôli opatreniam v ich krajinách náročnejšie.

A na koho sa platí také vstupné?

Predchádzajúci článokŽarnovica sa môže tešiť na majstrov Európy
Ďalší článokDo Žarnovice mieri majster sveta z roku 2012
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.