Chceš byť plochodrážnikom alebo mechanikom?

0
1598

Speedway Club Žarnovica sa od začiatku svojej existencie venuje aj hľadaniu a výchove nových talentov na plochodrážne remeslo. Situácia okolo COVIDu 19 skomplikovala dlhoročnú prácu, no snáď svitá na lepšie časy a klub preto organizuje nábor záujemcov.

SC Žarnovica organizuje na sobotu 5. marca o 17.00 hod. nábor na plochodrážnych jazdcov, ale aj mechanikov. Nábor je určený pre všetkých od 10 rokov. Klub chce v rámci Speedway Academy organizovať výchovu nielen nových pretekárov, ale aj mechanikov, ktorí môžu nadobudnúť mnohé zručnosti a byť súčasťou žarnovickej plochej dráhy. Všetko bude prebiehať počas sobotných tréningov Speedway Academy. Potrebná technika, motorky a súčiastky sú samozrejme k dispozícii bezplatne. Stačí mať súhlas od rodičov (v prípade neplnovekosti), potvrdenie od doktora (pre jazdcov) a chuť načuchnúť plochodrážnemu remeslu.

V sobotu 5. marca je samozrejme potrebné prísť aj s jedným z rodičov (záujemcovia do 18 rokov). V prípade, ak niekomu deň a čas nevyhovuje, stačí sa ozvať na telefónne číslo 0911 174 457. Tešíme sa na Vás.

Predchádzajúci článokPoznáme žarnovický kalendár Martina Vaculíka
Ďalší článokPripravujeme Poľsko-Česko-Slovenské sústredenie
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.