O necelé dva týždne ďalšie preteky na našej dráhe

0
430

Slovenská plochá dráha ešte nestrávila poriadny zákusok v podobe sobotnej Kvalifikácie do Grand Prix a už sa blíži termín ďalších pretekov na žarnovickej plochej dráhe. V nedeľu 3. júna sem zamieri so svojim druhým stretnutím československá Extraliga.

Praha, Pardubice a Slaný budú súpermi nášho tímu. Na štarte by mali fanúšikovia vidieť to najlepšie čo česká plochá dráha ponúka. Václav Milík, Josef Franc, Eduard Krčmář, či Matěj Kús sú lákadlami, ktoré môžu vyhovieť aj náročnejším fanúšikom. Žarnovické farby by mali hájiť samozrejme v prvom rade domáci pretekári doplnení zahraničnou posilou. Ako sa im bude dariť proti silným súperom ukáže spomínané nedeľné popoludnie so začiatkom od 15.00 hodiny.

Predchádzajúci článokŽarnovica patrila plochodrážnej elite
Ďalší článokPatrik Búri ďakuje
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.