Plochodrážna motorka vrčala pod Tatrami a aj pri Martine

0
1289

Pred časom sa Patrik Búri pochválil s fotkami motorky pripravenej na jazdu po ľade. Skrutky v kolesách avizovali, že vrčať sa cez zimu bude. A ono sa aj vrčalo, ale kolesá sa museli prehodiť naspäť na klasiku.

„Takže v podstate to už je taká tradícia, že v zime ideme s Patrikom spraviť nejaký pokus, keď nie na ľade tak aspoň na asfaltovej ploche. Len tak trošku rozprúdiť mazanie v motore,“ prezradil viac o zimnom jazdení Krzysztof Cap. „Tentokrát sme sa vybrali pod Tatry, ale bohužiaľ počasie nebolo veľmi priaznivé… Na asfaltovej ploche bolo príliš veľa ľadu. Tak sme sa premiestnili na Šútovské jazero trochu sa vychladiť kúpeľom a popremýšľať, kde by to ešte šlo. Takže porekadlo kto hľadá ten nájde, celkom aj funguje. Na druhý deň sme išli na také už odskúšané miesto. Staré letisko pri Martine,“ uzavrel Krzysztof. Patrik si celkom pojazdil a trochu naladil na ďalšie asfaltové, alebo ľadové pokusy.

Dôkazový materiál je v priloženom videu na fb profile Patrika Búriho: https://www.facebook.com/Patrik-B%C3%BAri-162495901004231

Prvý deň pod Vysokými Tatrami to veľmi nešlo
Druhý deň pri Martine to už bolo o inom
Aj v zime sa dá zohriať na motorke
Predchádzajúci článokBin Ládin pomohol SC Žarnovica
Ďalší článokSpeedway Club Žarnovica plánuje sedem plochodrážnych podujatí
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.