Pozývame na Večer plochej dráhy s Martinom Vaculíkom

0
475

Žarnovickej plochej dráhe sa v posledných rokoch dostáva viac pozornosti a to vďaka výsledkom Martina Vaculíka a činnosti Speedway Clubu Žarnovica. Zároveň je však dôležité vedieť, že existencia plochej dráhy v malom mestečku na Pohroní je možná aj vďaka podpore zo strany mesta. Preto sa SC Žarnovica rozhodol zorganizovať v spolupráci s Mestom Žarnovica Večer plochej dráhy, ktorého hlavnou hviezdou bude samozrejme Martin Vaculík. 

V stredu 27. novembra so začiatkom o 17.00 hodine môžu fanúšikovia stať svedkami plochodrážneho večera s mnohými novými informáciami spoza mantinelov. V kinosále kultúrneho domu sa v rámci programu, ktorý pripravuje Speedway Club v spolupráci s Mestom Žarnovica, predstaví Martina Vaculík, ktorý o sebe prezradí množstvo informácií, nielen z uplynulej sezóny, či ohľadne príprav na tú nadchádzajúcu, ale povie aj čo to o seriáli Grand Prix, o operácii, ktorá ho čaká, o svojom vzťahu k nášmu mestečku a podobne.

Fanúšikov bude čakať aj ďalší hosť, primátor Žarnovice Kamil Danko, ktorý prvýkrát verejne odprezentuje plánovanú rekonštrukciu, ktorá má prebehnúť na žarnovickom štadióne. 

Večer s plochou dráhou bude sprevádzať svojim vystúpením tohtoročné hudobné prekvapenie, skupina Drajf zo Žarnovice.

Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na množstvo zaujímavých informácií, či vystúpenie hudobnej skupiny, ale aj na možnosť podiskutovať osobne s Martinom Vaculíkom, či zúčastniť sa jeho autogramiády.

Predchádzajúci článokŽarnovica bude hostiť finále Európskeho pohára do 19 rokov!
Ďalší článokVečer plochej dráhy priniesol veľa pozitívnych informácií
mm
Predseda Speedway Clubu, dlhodobý autor článkov zo sveta plochej dráhy.